Gastlopen.....Terug naar de Gastloop pagina
Zaterdag 8 december
Gastloop bij Henk Koster
Na een stormachtige week met veel wind, regen en oudejaarsgesprekken is het heerlijk om op zaterdag weer eens even een droge weg voor het rondje New Yelfgauw te hebben.
Al vroeg stond de ploeg in de Dukaatstraat klaar om even anderhalf uur te gaan lopen. Na eventjes binnen naar de fraai opgemaakte koffietafel te hebben gekeken, wilden we eigenlijk niet vertrekken want het zag er indrukwekkend uit!
Na de gebruikelijke groepsfoto vertrokken we lekker, want Tineke en Rob, die voorop liepen, wilden na het zien van zo'n tafel wel even doorlopen. Helaas ging dit niet door want aan Ank en Liesbeth was deze schone taak al vergeven.
Eerst een vervelend stuk langs de Rijksweg 13 om vervolgens door de uitgestrekte polders rond Delfgauw te gaan lopen. Al spoedig zag Carla de eerste Kraanvogel (of was het een Lepelaar?) en in de lucht zag ze nog iets vliegen, waarschijnlijk een beetje overwerkt dus!
Na de eerste drinkpauze gingen Wim en Annie terug naar Delfgauw, terwijl de rest nog verder de polder door liep om vervolgens met een grote lus weer terug te keren richting Pijnacker.
Tijdens het lopen werd er druk gepraat over het lopen van de marathons in New York en Rotterdam en tevens werd er heftig geprobeerd om een trainer voor De Landlopers te vinden. Het tempo was dus goed, want gepraat moet er kunnen worden en gelukkig was er ondanks de afwezigheid van Tjeerd genoeg te vertellen.
Op het ongelijke pad door de polder (het lievelingspad van Henk) werd voor de tweede maal een drinkpauze ingelast en na het zorgvuldig ontwijken van diverse kuilen kwamen we eidelijk weer op asfalt te lopen. Dat is dan toch wel weer prettig.
Op de terugweg werden nog eventjes de benen gestrekt en konden de haantjes uit de groep even hun gang gaan. De verstandige lopers liepen lekker gestaag door en zodoende kwamen we toch allemaal tegelijk in de Dukaatstraat aan.
Na een korte rekoefening haastte iedereen zich naar binnen om vooral toch maar niet als laatste aan de fraai opgemaakte tafel aan te schuiven.
Na het serveren van de koffie werd duidelijk waarom Ria vandaag niet mee mocht lopen, want zij moest de taart (met foto) ophalen. Hierbij had zij gedacht dat deze vierkant zou zijn, maar helaas was het een knoert van een taart die niet direct onder haar snelbinders paste en zodoende door zoonlief naar huis moest worden gebracht.
Henk was druk in de weer met een bakje vers geklopte slagroom voor iedereen. Het uitdelen van heerlijke bonbons en het verder verzorgen van de hele loopgroep.
Annie en Peter sneden de taart aan, want dan mocht je op eigen kosten mee naar New York en wij hebben deze opgegeten. Er zijn dan altijd gelukkigen die een tweede stuk best wel willen, maar ik noem geen namen.
Na een gezellig uurtje kwam een einde aan deze gezellige gastloop, over een maand gaan we naar Tiel, lekker appelstroop eten!
Ria en Henk, namens ons allemaal hartelijk dank voor de ontvangst, het was geweldig!
Liesbeth, Ank, Carla, Elly, Tineke, Annie, Wim, Hans, Peter, Raymond, Ger, Ad, Rob en Aad.
ZEVENHEUVELENLOOP
Het verslag en de foto's vind je: KLIK HIER
GASTLOPEN?
Collega's e.a.,
Reeds enige tijd hebben we "Gastlopen" op het programma staan, bedoeling is met enige regelmaat een gastloop te houden in de buurt/ woonomgeving van een collega. Het is leuk om eens in een andere omgeving te lopen en te zien waar je collega's trainen. Het is ook leuk om na afloop te kunnen napraten onder het genot van koffie met gebak.
KLIK HIER voor de verslagen van de vorige Gastlopen.
PROGRAMMA GASTLOPEN:
Zaterdag 12 januari
Lopen bij Flipje Tiel?
Te gast bij: Rob van Dee
Duurloop van 1 uur 40 min.
Zaterdag 2 februari
Lopen rond Rotte Meren?
Te gast bij: Ger v.d. Linden/Peter Flaton
Duurloop van 1 uur 45 min.
Zaterdag 1 maart
Lopen of vliegen rond Ypenburg?
Te gast bij: Carla Metman
Duurloop van 1 uur 30 min.
Zaterdag 29 maart
Uit het Feyenoord Stadion rennen?
Te gast bij: Aad van Oosten
Duurloop van 2 uur 15 min.
Deelnemers:
Ruben Boks
Paul Brouwer
Peter Flaton
Frank Hoek
Raymond Langelaan
Ruurd van Leeuwen
Ger van der Linden
Rob van den Maagdenberg
Carla Metman
Ad Prevosth
Marcel van Slingerland
Anton Tichelaar
Roelof Bakker
Rob van Dee
Paul Lucker
Liesbeth Izelaar- Trainster
Henk Koster- Mental Coach
Eric van der Vliet - Trainer
Aad van Oosten - Trainer























































