Stichtingsbestuur:
Aad van Oosten – Voorzitter
voorzitter@lekkergelopen.nl

Ad Prevosth – Secretaris
secretaris@lekkergelopen.nl

Petra van der Zande – Penningmeester
penningmeester@lekkergelopen.nl

Anja Kropmans – Coördinator Technische Zaken
coordinator@lekkergelopen.nl

Ton Roos – Evenementen
evenementen@lekkergelopen.nl

Frank Thomas – Coordinator Loopgroepen 
groepcoordinator@lekkergelopen.nl

Sponsoring:
Nancy Rip
sponsors@lekkergelopen.nl

Aanmeldingen:
Sandra Gerber
aanmelding@lekkergelopen.nl

Website / Redactie:
Elly Mulder
redactie@lekkergelopen.nl

Website / Ontwerp:
Lucien de Konink
webmaster@lekkergelopen.nl

Banknummer: 

Stichting Lekker Gelopen
rek.nr. NL22RABO 030 142 40 55

Vrijwillige bijdrage gevraagd twee keer per jaar:

  • In december voor de marathon van Rotterdam (april)
  • In juni voor de marathon van Amsterdam (oktober)

Crew 
Petra van der Zande
Trudy Prevosth

Kleding
Tineke Bos

Start adres zondagochtend:

Café Du Midi, Noordeindseweg 70, 2645 BC Delfgauw

Uitwijkadres: Postduivenvereniging “De Dobbevliegers”, Oudeweg 72, 2631 PB Nootdorp

Schema’s / Training:
Ties van Elst

Looproutes:
Jan Opstal
Robert Heerekop

Tempogroep 1 – 5:10 – 5:30 min./km 
Lucien de Konink
Martin Westerhof
Joanie Reitsma
Marc Crombaghs

Tempogroep 2 – 5:30 – 5:50 min./km
Elly Mulder
Peter Bos
Robert Heerekop

Tempogroep 3 – 5:50 – 6:10 min./km
Flip van der Hoeven
Elly Bruinen
Sjaak Borsboom

Tempogroep 4 – 6:10 – 6:30 min./km 
Mieke Vermeulen
Iwan Steenks
Ruud Nieuwpoort

Tempogroep 5 – 6:30 – 6:50 min./km
Lida Pieterse

Groep BEN
Ben Laros


Startgolven: 6 min/km. groep start om 9.00 uur. De iets minder snelle lopers 10 minuten eerder en de snellere lopers 10 minuten later.
Algemene inlichtingen over Lekker gelopen! kan je krijgen via: info@lekkergelopen.nl


Tekst plaatsen op de site kan je doen via de redactie: redactie@lekkergelopen.nl